Правен свят - Коментар http://b.legalworld.bg/rss/?rubrid=14&title=%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80 bg CRSS generator Размер на издръжката на дете според новия Семеен кодекс http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=85106 Wed, 19 Feb 2020 09:39:00 +0200 Длъжникът с милиони Ивайло Илиев поведе нова битка с държавните институции http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=85071 Mon, 17 Feb 2020 16:12:00 +0200 Най-сетне – ревизия на приватизацията! http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=85017 Fri, 14 Feb 2020 09:34:00 +0200 Пътуване на дете в чужбина http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=85037 Fri, 14 Feb 2020 14:14:00 +0200 Битката със сенките на Прехода* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84991 Thu, 13 Feb 2020 10:10:00 +0200 Затягат режима на плащанията в брой http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84908 Mon, 10 Feb 2020 14:41:00 +0200 Първият месец на главния прокурор* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84760 Tue, 04 Feb 2020 10:12:00 +0200 За Гешев и справедливостта* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84731 Mon, 03 Feb 2020 09:38:00 +0200 Върхушката на ССБ забърка нов скандал* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84490 Thu, 23 Jan 2020 13:14:00 +0200 Съдиите с грантовете на война срещу свободата на словото http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84415 Tue, 21 Jan 2020 08:26:00 +0200 Електронният магазин и изискванията на закона http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84297 Wed, 15 Jan 2020 10:52:00 +0200 Джйекуйеме* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84295 Tue, 14 Jan 2020 15:10:00 +0200 Едно обучение в НИП – искрено и лично http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84129 Mon, 06 Jan 2020 13:44:00 +0200 Бунтът на банкерската дъщеря* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=84000 Fri, 20 Dec 2019 11:27:00 +0200 Прокуратурата трябва да работи и да не влиза в политически игри http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83975 Thu, 19 Dec 2019 09:45:00 +0200 Трудното за Гешев започва от днес* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83930 Wed, 18 Dec 2019 07:25:00 +0200 Какви са промените в новия Закон за марките и географските означения http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83871 Fri, 13 Dec 2019 16:49:00 +0200 Новата фигура на Инспекторат във Върховната касационна прокуратура http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83793 Wed, 11 Dec 2019 10:18:00 +0200 Депутатите премахват доброволните продажби и между редовете отново ощетиха длъжниците* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83784 Tue, 10 Dec 2019 15:14:00 +0200 Закон заради личността не е добре* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83750 Mon, 09 Dec 2019 10:04:00 +0200 За първи път криптовалутите станаха обект на регулация от българското законодателство http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83728 Fri, 06 Dec 2019 10:58:00 +0200 За морала и зависимостите в правосъдието – глобално и у нас* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83656 Wed, 04 Dec 2019 08:45:00 +0200 Четирима от ВСС подпомагат рушенето на устоите на правото и държавността http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83658 Wed, 04 Dec 2019 12:00:00 +0200 Мъдрите напътствия на дядо Гъдялко http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83573 Mon, 02 Dec 2019 08:42:00 +0200 Конституцията не е индулгенция за лошо управление* http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83603 Mon, 02 Dec 2019 13:45:00 +0200 Прокурор, лансиран от издания на подсъдимия Прокопиев, подаде оставка http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83542 Wed, 27 Nov 2019 14:57:00 +0200 Ако Грета Тунберг бе българка, щеше да е от ССБ http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83364 Mon, 18 Nov 2019 07:56:00 +0200 Изборът на Гешев и на Панов – приликите и разликите http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83270 Tue, 12 Nov 2019 10:14:00 +0200 Следва ли да бъде въведен задължителен елемент за провеждане на медиация по определени спорове? http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83235 Mon, 11 Nov 2019 11:37:00 +0200 Законът за управление на етажната собственост се нуждае от актуализация http://b.legalworld.bg/show.php?storyid=83095 Mon, 04 Nov 2019 10:12:00 +0200